как заработать в деревне

Як заробити гроші в селі

Як відомо, життя сільського жителя істотно відрізняється від життя городянина, який після роботи може собі дозволити просто відпочити. У всі часи, а в останні десятиліття особливо, молодь прагне в місто в пошуках кращого життя, щоб йти в ногу з розвитком прогресу і домогтися чогось кращого. Жити в селі вважається непрестижним: нікуди піти ввечері, немає гідної роботи, не хочеться возитися з господарством і жити в своєму будинку, який постійно доведеться облаштовувати і доглядати за присадибною ділянкою.

Однак насправді в селі жити не так уже й погано і важко, особливо при сучасних технологіях і при бажанні вчитися і освоювати нове. Для початку розглянемо існуючі здавна види заробітку в селі. До них можна віднести традиційне вирощування овочів і фруктів в своєму саду на продаж, вирощування і забій худоби, птахівництво, квітникарство, вирощування грибів і різні заняття подібного роду. Все перераховане може приносити реальний дохід, але енергетичні та часові витрати на нього будуть занадто великими.

Тільки уявіть собі, скільки всього треба виростити, зібрати, зарізати, продати, щоб забезпечити собі гідне життя. І коли ж нею насолоджуватися, якщо левову частку часу людина перебувати на городі, в саду, в свинарнику, корівнику і інших «робочих місцях» сільській місцевості.

заробіток в селі. бізнес в селі

Ще можна займатися здачею земельної ділянки і будиночка в оренду. Але це вже досить клопітно, тому що спочатку житло і ділянку потрібно привести в презентабельний вигляд. Красива дача може принести хороший дохід, якщо її здавати в оренду для проведення корпоративів і свят. Але для цього спочатку слід звернутися в будівельно-ремонтну компанію, для облагородження будинку і ділянки.

Однак для сільських жителів можна порекомендувати і інші сучасні способи заробітку, що дозволяють працювати вдома і жити при цьому безбідно. Маючи комп’ютер і доступ в інтернет, можна знайти віддалену роботу і займатися нею у зручний для вас час.

А якщо у вас є нормальне основне місце роботи, то підробіток в інтернеті стане відмінною підмогою для сімейного бюджету. У той же час школяр, домогосподарка, жінка в декреті і інші незайняті цілий день роботою люди при бажанні зможуть приділяти цьому заняттю достатньо часу, щоб розраховувати на порівняно непогані гроші.

Читання листів

Один з найбільш некваліфікованих видів роботи – це співпраця з зарубіжними та вітчизняними поштовими спонсорами. За читання листів і перегляд реклами «поштовики» платять небагато, значно більші суми виходять за рахунок виконання різних завдань і залучення інших користувачів в певну систему.

Платні опитування

Поширеним способом заробітку є участь у всіляких платних опитуваннях. Вам буде запропоновано відповісти на конкретні питання, отримавши за це винагороду. Перевагою цього виду заробітку можна вважати ваше безпосередню участь в розробці товарів народного споживання, а недоліком – рідкість опитувань, тому що для кожного опитування потрібна своя категорія споживачів. Тому особливу роль зіграють дані, які ви вкажете при реєстрації. На їх основі формуються цільові групи, думка яких цікаво дослідникам. І не завжди в цю групу можете потрапити саме ви. Приклад сайту з опитуваннями.

Є ще англомовна платформа Prolific, де можна проходити опитування за гроші. Цілком можливо заробити до 30 $ в тиждень.

заробіток в інтернеті

Копірайтинг

Досить серйозним заробітком можна назвати копірайтинг – написання текстів на замовлення. Якщо ви володієте багатим словниковим запасом, легко і грамотно пишете, вам подобається читати і переробляти інформацію, тоді ця робота вам підійде. Якщо ж ви насилу підбираєте слова і страждаєте півдня, намагаючись почати розповідь, то копірайтінгом не заробите. В інтернеті є безліч бірж контенту, які потребують хороших копірайтерів. Так що не бійтеся почати. Одна з кращих бірж Текст.ру.

На перших порах можна зареєструватися на декількох таких біржах, розібратися в тонкощах роботи на різних сайтах, а потім, вже розібравшись у всьому, влаштуватися на тій, яка вам найбільше підходить. Вона і стане вашим джерелом постійного доходу. Працювати можна в будь-який зручний час доби, вдень або вночі – це не має значення, важливо лише якість і читання тексту.

На таких біржах контенту розрахунок проводитися за допомогою електронних систем, гроші з яких можна вивести на банківську картку.

Спробуйте різні види заробітку, а потім вирішите, який саме вид підходить більше вам. Почавши роботу з простої цікавості, з часом можна домогтися гарних результатів, а значить, знайти ще одну кваліфікацію і мети гідну високооплачувану роботу в складних економічних умовах нашої країни.