как заработать подростку

Як заробити гроші підлітку

Як і в далекі часи, не всі підлітки сьогодні можуть дозволити собі поніжитися в ліжку на вихідних і гуляти довго з друзями. З віком потреби ростуть, і батьки не можуть оплатити все, що потрібно підростаючому чаду. Тому не дивно, що багато підлітків з 14 років починають працювати, щоб не відчувати себе залежними від батьків і розпоряджатися на свій розсуд власними грошима і часом.

Дійсно, підлітку досить складно знайти роботу – роботодавці не поспішають зв’язуватися з ними. Однак не все так погано. При правильному підході до справи навіть школяр може пристойно заробляти, щоб відчути свою незалежність від кишенькових грошей батьків.

Як же швидко заробити гроші підлітку? Хороші ідеї для бізнесу з’являються не тільки у дорослих, так що у кожного підлітка є шанс стати мільйонером. Звичайно, досягти такого результату може не кожен. Потрібно вміти мислити нестандартно, генерувати свіжі ідеї. Якщо здатності зробити це є, то їх можна використовувати, щоб забезпечити себе заробітком на літо.

Якщо придумати щось своє не вдається, рішення теж є. Існує безліч досить надійних способів знайти школяреві відповідну роботу.

Домашні справи як засіб заробітку

Ні для кого не секрет, що темп життя сьогодні дуже швидкий, тому багато заможних дорослих людей не завжди встигають виконувати свої справи, особливо домашні. Очевидно, що зайнятим дорослим потрібен помічник, в ролі якого може виступити і підліток. Сходити за покупками, прибрати в будинку, приготувати їжу, куди-небудь подзвонити або поїхати – звичайні домашні справи дорослим часто бувають в тягар.

Кмітливий підліток в змозі заробити на цьому. Доручення можуть бути і складніше. Багато що залежить від того, як себе зарекомендувати. Єдина порада: краще відразу чітко визначити, скільки грошей ви будете отримувати, а також чітко провести межу між тим, що входить у ваші обов’язки, а що ні.

Hand-made як бізнес

Діти здебільшого дуже люблять займатися рукоділлям. І це хобі підходить для того, щоб трохи на ньому заробити. Адже hand-made сьогодні особливо в моді. Якщо ви вмієте в’язати шарфи або робити прикраси, напевно знайдеться людина, яка захоче це носити. Тепер залишилося тільки розповісти про своє захоплення – на сторінці в соцмережах, на сайті, присвяченому саме вашому хобі.

Догляд за автомобілем

Влітку особливо великий вибір справ для підлітка – підробіток на пляжі, в кафе, збір ягід, фруктів, овочів, робота підсобником. У цю пору року всім ніколи, тому один з видів заробітку – догляд за машиною, яка в спеку і дощ особливо швидко стає брудною.

Допомога при проблемах з комп’ютером

Хоч куди кинься, всюди нас оточують комп’ютери, а значить, допомога при роботі з ними потрібна на кожному кроці. Якщо ви знаєте, як встановити програмне забезпечення, вашими послугами можуть скористатися інші. Зрозуміло, за непогані (для підлітка) гроші.

Тим, хто дуже погано володіє комп’ютерною грамотою і не хоче вчитися, ви можете допомагати регулярно. Потрібно враховувати, що конкурентів у цьому особистого способу заробити багато, але при бажанні і підліток зробить на цьому відмінний бізнес.

Заробіток на організації відпочинку

Для дружньої компанії підлітків прекрасним заняттям може стати організація відпочинку в парку. Коли приходить весна, всім хочеться на природу. Поставте свою справу так, щоб далі найближчого парку нікому їхати не хотілося.

Організуйте там якесь дозвілля або відкрийте за допомогою дорослих свій кіоск з готовими хот догами, гамбургерами або готуйте їх самі.

Робота в рекламній компанії

Є види заробітку, попит на які ніколи не падає. Наприклад, в рекламних компаніях. Там завжди потрібні люди для роздачі газет, листівок та іншої подібної роботи.

Якщо пощастить, знайдеться і що-небудь більш цікаве – наприклад робота промоутером будь-якого товару. Комусь більше сподобається працювати в приміщенні магазину, комусь на свіжому повітрі. А там потім можна попрацювати і продавцем-консультантом – вони потрібні в багатьох місцях. Тому треба уважно стежити за вакансіями.

Пам’ятайте: у кожного підлітка є реальні шанси домогтися успіху в пошуку гарної роботи. Головне, що для цього потрібно – наполегливість і працьовитість. Однак у всьому треба знати міру – через вашу роботу не повинно страждати здоров’я і навчання.