бизнес продажа мороженого

Реалізація морозива влітку

У теплу пору року – починаючи з травня і закінчуючи жовтнем – люди із задоволенням купують морозиво. У спеку, саме морозиво займає топ-позиції в рейтингу продуктів, які купують найбільше, – воно розташовується відразу після прохолодних напоїв і пива. Попит на даний продукт залежить від різних чинників: температури повітря, погодних умов, платоспроможності населення і пропозицій інших топ-товарів.

Якщо ви згодні заробляти на реалізації морозива, то в ось вам кілька порад, які допоможуть рухатися в правильному напрямку:

  • Обране місце повинне бути недалеко від місця концентрації великої кількості людей – офісних комплексів, студентських містечок, парків, зупинок транспорту, ринків, вокзалів;
  • Обрана вами територія повинна мати потенційні можливості для розширення даного виду бізнесу;
  • Назва торгової точки має асоціюватися з цією місцевістю і пам’ятками вашого населеного пункту;
  • Бажано, щоб торгова точка була не просто точкою продажу, а чимось типу кафе, в якому завжди приємно провести час і покуштувати смачного морозива, незважаючи на погану погоду;
  • Обов’язково купуйте якісні холодильні установки, які будуть надійно працювати навіть в екстремальних погодних умовах і не поламаються від перепадів напруги в мережі;
  • Проаналізуйте роботу своїх конкурентів, звернувши особливу увагу на ціни і представлений на даний момент асортимент;
  • Починаючи бізнес, завжди залишайте місце для його перспективного розширення. Там, де морозиво, завжди користуються попитом прохолодні напої, коктейлі, чіпси і т.д. А пізніше точка з морозивом може поступово стати затишним кафе або літнім майданчиком.

Крім реалізації морозива подумайте і над його власним виробництвом. Це набагато вигідніше, а почати можна з невеликого апарату для виробництва м’якого морозива, яке можна продавати в вазочках і прикрашати фруктами, вершками і горіхами.

Даний вид бізнесу буде затребуваний постійно, тому що ще не винайшли жодного іншого продукту, який так чудово підходив би для літа, як холодне і смачне морозиво.