Услуги личного повара

Послуги особистого повара

Ця бізнес-ідея заснована на попиті, який постійно є на надання послуг особистого кухаря, а також запрошеного кухаря для кафе чи ресторанів з погодинною або подобової оплатою праці. Дана пропозиція відмінно підходить всім, хто вміє смачно готувати і підшукує ідею для бізнесу без грошових вкладень.

Послуги особистого кухаря зазвичай потрібні людям з достатком вище середнього, які приділяють особливу увагу стану здоров’я свого і близьких, роблячи акцент на здоровому харчуванні. Якість харчування в таких сім’ях має особливе значення, ось чому замовники готові платити хороші гроші справжньому фахівцеві.

Кухар, який буде працювати з виїздом на будинок (на дачу, на смітті), готує смачні і корисні страви, закуповує необхідні продукти і прибирає за собою на кухні – це ідеальний варіант для таких сімей. Повний пакет послуг може виявитися для клієнта дуже вигідним, адже деякі послуги приватного кухаря бувають потрібні лише час від часу, частіше на свята, а у клієнта все це буде кожен день. Тому і на свята такий кухар не осоромитися – він просто все організує заздалегідь, продумає до дрібниць і сам найме потрібний персонал.

Іноді послуги особистого кухаря бувають потрібні різним невеликим кафе і ресторанчиках. Найчастіше допомогу ще одного кухаря потрібно при підготовці до масштабних бенкетів – весіллям, корпоративів, ювілеїв. А якщо найняти кухаря з погодинною оплатою, то дана проблема повністю вирішується. Допомога на кухні може бути потрібна і щотижня – в найприбутковіші дні, тобто в п’ятницю і суботу.

Для організації такого бізнесу потрібні сили, здоров’я, величезне бажання і кулінарна підготовка (або досвід), які дозволять вам займатися приготуванням їжі в якості бізнесу. Якщо у вас немає освіти кухаря, це не стане на заваді, але все ж бажано пройти базовий курс навчання кулінарному мистецтву. Після цього можна напрацьовувати досвід, змінюючи заклади громадського харчування, щоб навчитися взаємодіяти з різними колективами і розширити свій асортимент фірмових страв. Часу і грошей на навчання шкодувати не варто – від вашого вміння безпосередньо залежить розмір вашого доходу.

Починати кар’єру особистого кухаря потрібно з мінімальним арсеналом. У ньому повинні бути два комплекти чистої кухарський форми, обробний ніж, точилка, кілька дощок – для продуктів, які потребують тепловій обробці і для сирих. Якщо у вас немає автомобіля, а ваш клієнт проживає досить далеко від вас або потрібно їхати за місто, то вартість таксі можна включити в загальну суму замовлення.

Але щоб про ваші таланти і вміння заговорили, необхідна хороша реклама. Не забувайте регулярно розміщувати свою контактну інформацію на форумах, додатково ілюструючи її вдалими фотографіями страв. Також можна поширювати рекламні листівки.

Перед початком особистої кар’єри обов’язково обзаведіться електронною адресою і постійним мобільним номером, який просто запам’ятати.