бизнес на фотографии

Послуги фотографа

З моменту винаходу фотографії це був досить непоганий бізнес. Зараз, звичайно, з цим складніше – у багатьох з’явилися професійні фотоапарати, і вони справляються самі. Але якщо ви належите до тих людей, які люблять фотографувати і вміють це робити краще за інших, то чому б вам не перетворити своє захоплення в хороший бізнес. Найчастіше послуги фотографа потрібні для обслуговування урочистих заходів. Люди готові платити людині, який позбавить їх від необхідності бігати з фотоапаратом, ловлячи момент і умовляючи винуватців торжества прийняти вишукані пози, а потім зробить дійсно якісні фотографії.

Дійсно жодне весілля, корпоратив, випускний у школі, садочку чи вузі, а також дитячі ранки не обходяться без людини, який зможе відобразити цікаві моменти життя, зловити різні емоції.

Щоб почати цей бізнес, вам буде потрібно професійний фотоапарат, який можна купити в кредит. Бажано також мати хоча б базові знання з основ фотографування, тому добре б закінчити мінімум курси. Не забудьте також про рекламу – зробіть візитки, повісьте оголошення, розмістіть інформацію в інтернеті і пройдіться по підприємствах і освітнім установам з вашим портфоліо.

Постійним попитом в даний час користуються і фотосесії. Для початку запропонуйте професійну фотосесію своїм друзям. Зніміть на день студію, в якій є різноманітна меблі, аксесуари та одяг. Потім зробіть фотоальбом, який ви зможете показувати потенційним клієнтам. Дайте рекламу в інтернеті і місцевій газеті. Коли ви віддаєте комусь замовлення, не забувайте вносити на електронний носій номер свого телефону. Реклама і позитивні рекомендації клієнтів допоможуть вам знайти постійних замовників, адже найкраща реклама – це задоволений клієнт. А якщо зробити ще кілька акцій, наприклад, для підприємств і установ, то кількість замовників значно збільшиться.