организация свадеб как бизнес

Організація весільних заходів

У певний час, коли все більше цінується професіоналізм, креативність та оригінальність, молодята вважають за краще не займатися весільними клопотами самостійно, а наймати для цього спеціальні агентства, які можуть організувати весілля швидко і цікаво. Так що попит на подібні послуги поки росте і місця в цьому бізнесі ще є.

Для організації та ведення даного бізнесу потрібна повна самовіддача, тому що турбот і обов’язків буде не багато. Весілля – це не захід, який має бути організовано на вищому рівні, без накладок і непорозумінь. Тому вам буде потрібна допомога кількох співробітників і багато часу, особливо спочатку.

Відкриття бізнесу почніть з податкової інспекції, де зареєструєтесь в якості приватного підприємця. Не зайвим буде ознайомитися з різною інформацією з даного бізнесу, яка є в мережі, – сайтами, темами на форумах, сторінками в соціальних мережах.

Після цього спробуйте скласти план проведення типовий весільної церемонії. Ви можете надавати послуги організації весілля «під ключ», навіть не маючи офісу, але при бажанні згодом можна орендувати і приміщення, закупити необхідне обладнання і матеріали, підібрати персонал.

Для проведення весіль вам обов’язково потрібно:

  • тамада і його помічник, який забезпечить технічно всю музичну і візуальну частину церемонії;
  • фотограф;
  • дизайнер;
  • менеджер з продажу;
  • бухгалтер;
  • оператор.

Як і в будь-якому бізнесі, не обійтися без реклами і організаторам весіль. Причому реклама повинна бути досить великою і барвистою, оригінальною і привабливою. Добре б зробити сайт, присвячений організації весіль, і розмістити на ньому всі ваші контакти і асортимент послуг з ілюстраціями барвистими фото.

Доходу ж весілля може принести від 500 доларів, причому це вже чистий прибуток. Влаштовуючи черговий захід, ніколи не забувайте, що хороші весілля – це ваша найкраща реклама.

Однак проведення весіль – лише початок весільного бізнесу. Якщо обороти і клієнтура будуть збільшуватися, то можна буде закупити власний автопарк весільних машин, може навіть карети.

У перспективі можна буде придбати навіть приміщення для проведення церемоній і банкетів. Зрозуміло, що дані вкладення істотно додадуть вам доходу і клієнтів. Можна співпрацювати навіть з фірмами, які організовують виїзні заходи, і з туристичними агентствами, що спеціалізуються на весільних подорожах або романтичних турах, – адже все це створить додаткові зручності для ваших клієнтів.