идеи для бизнеса

Найбільш поширені ідеї бізнесу без початкового капіталу

  1. Будь-які консультації – економічні, юридичні, садівничі, сімейні, господарські…. Це сфера діяльності фінансових вкладень не вимагає абсолютно – адже ви продаєте ваш досвід. Складність полягає в тому, що потрібно, по-перше, мати досвід, який можна продати, а по-друге, переконати в його цінності потенційних клієнтів. Їх пошук буде на багато простіше, якщо у вас вже є зв’язки в цій сфері, в якій ви хочете почати консультувати. Такий бізнес можна розглядати і в якості чергового витка розвитку кар’єри.
  2. Освітні послуги. Курси з навчання чого завгодно: гончарство, масаж, мистецтво риторики, малювання … загалом, все, що душа забажає. Потрібно знайти досвідченого педагога, якщо ви таким не є, приміщення в оренду на пару вечорів і клієнтів, яких в такому бізнесі знайти простіше, ніж консультантом. Але є і підводні камені: викладачі, що працюють на вас можуть запросто відокремитися від вас і почати власний бізнес.
  3. Логістика. Запропонуйте організувати доставку товару клієнта туди, куди їм треба. Потрібно не капітал, а вміння домовлятися з безліччю транспортних компаній і зістикувати все в часі.
  4. Інтернет-магазин. Витрати на його відкриття дуже не великі, можна вкластися в $ 100. Якщо продавати вдалий товар, можна побудувати успішний бізнес.