торговля акциями в украине mono invest

monobank запустив пілотний проект для торгівлі акціями в Україні

Олег Гороховський, у своєму повідомленні телеграм анонсував запуск додатка для торгівлі акціями. Це буде окремий додаток Mono Invest.

Monobank буде виступати як субброкер Exante. Українцям буде надано повноцінну торгівлю цінними паперами з S&P 500.

Введення та виведення коштів для торгівлі проводитиметься в доларах без подвійних конвертацій.

Тарифи:

0,3% (мінімум 1$) від суми угоди купівлі/продажу. До 1.04.22 діятиме акційний тариф 0,01%.

Котирування акцій відбуватимуться у режимі онлайн. Торгові сесії – у робочі дні з 16:30 до 23:00.

Старт бета-тесту – у січні. Вже отримано понад 100 000 заявок на попереднє замовлення.

Додаток буде виступати як податковий агент. Система обчислюватиме і сплачуватиме податки за клієнтів при виведенні коштів на картку.

Якщо кошти з брокерського рахунку не будуть виводитися з брокерського рахунку, податки утримуватимуться за підсумками вашої річної ефективності (обчислюватимуться за різницею між вартістю купівлі та продажу).

monobank – мобільний додаток та спільний банкінг-проект Універсал Банку Сергія Тігіпка та IT-компанії Fintech Band. Повноцінно запущено у листопаді 2017-го. Позиціонує себе, як перший мобільний банк без відділень. Fintech заснували колишні топ-менеджери ПриватБанку, у тому числі екс-голова правління банку Олександр Дубілет та його син Дмитро. Нині у засновниках – Олексій Дубілет (син Олександра Дубілета, 33,74% акцій), Євгенія Кривенко (17,18%), Олег Гороховський (17,18%), Вадим Ковальов (4,91%), Дарія Букреєва ( 4,91%), Михайло Рогальський (17,18%).