курсы кулинарии как бизнес

Кулінарні курси

Якщо ви закохані в кулінарію або професійно володієте мистецтвом приготування їжі, то даний вид діяльності для вас. Курси кулінарії можуть стати справою всього вашого життя, приємною та прибутковою. У наш час стає популярним красиво та смачно готувати, а тому увага до кулінарної школи, де є продумана програма навчання та розумна цінова політика, може бути чималою.
Що ж знадобиться для відкриття такої школи? Не так уже й багато:

  1. Приміщення. Звичайно ж, це має бути орендоване приміщення, тому що його купити навряд чи зможете. Можна домовитися про погодинну оплату оренди з яким-небудь кафе, де є гарна простора кухня;
  2. Обладнання для приготування їжі. Його можна закуповувати поступово, у міру проходження матеріалу навчання. Але ще краще, якщо обладнання можна орендувати разом із залом;
  3. Досвідчений кулінар, якщо ви і не є;
  4. Добре було б ще мати простору залу, в якій можна буде проводити кулінарні курси.

Вартість таких уроків вийде не така вже й маленька, бо сюди включаються витрати на оренду та матеріал для навчання. Особливу статтю витрат становитимуть продукти для приготування їжі. У групу краще набирати не більше 10 осіб, інакше ви не зможете проконтролювати всіх. Тривалість заняття коливається від 3 до 4 годин.
Щоб знайти клієнтів, які бажають освоїти кулінарне мистецтво, вам доведеться подати оголошення на різних майданчиках. Можна спершу зробити акцію, знижку для тих, хто приведе друга.