доставка обедов

Кейтерінг. Доставка та організація обідів

В умовах сучасної цивілізації та суперзайнятості не всім людям виходить правильно і вчасно харчуватися. Припустимо, що сніданок і вечеря ви можете з’їсти і вдома, але з обідом справа значно складніша.

Не у всіх на підприємствах чи роботі є їдальня для співробітників, а вийти в кафе чи ресторан виходить не завжди та й може бути дорого. Вихід із цього положення можна знайти у доставці обідів, він же кейтеринг. Є кілька варіантів початку цього бізнесу:

  1. Облаштувати власну кухню зі штатом кухарів.
  2. Підписати з яким-небудь рестораном або кафе агентський договір (відпускна ціна страв для вас буде нижчою за роздрібну).

Найголовніше, не варто женуть за дешевизною: якщо ваша їжа буде недорогою і неякісною, то це миттю розлякає всіх ваших клієнтів, і ви зіпсуєте свою репутацію, навіть не заробивши її. Оптимальна надбавка становить від 10 до 30% собівартості.

Що стосується транспорту для того, щоб доставити обід на замовлення, то краще взяти машину в лізинг. Коли у вас з’явиться постійна клієнтура, внесок у власний бізнес окупиться приблизно за один рік.

А потім бізнес можна тільки розвивати, пропонуючи ексклюзивні послуги та співпрацюючи з різними агенціями з влаштування оригінальних корпоративів, банкетів та інших заходів.