уход за животными. бизнес

Догляд за тваринами

Сучасна людина в більшості випадків не уявляє собі життя без домашніх улюбленців. Але часто люди, заводячи домашнього улюбленця, не замислюються, що будуть з ним робити, коли їм терміново треба буде кудись поїхати або лягти в лікарню. Але ж подібні обставини бувають у багатьох. Наприклад, сім’я вирішила поїхати у відпустку в повному складі або всі роз’їхалися по відрядженням. Всі ці ситуації супроводжуються головним болем з приводу того, з ким залишити домашнього вихованця.

На жаль, в нашій країні поки не вирішене це питання: дуже рідкісні і дороги готелі для тварин, майже немає фахівців, які могли б доглядати за вихованцями під час від’їзду їх господарів.

Наша бізнес-ідея якраз базується на цих самих обставинах. Чимало людей чекають, щоб їм запропонували послуги догляду за їх вихованцями. У пропозицію догляду за тваринами можуть входити: прихід в будинок клієнта, годування вихованця, зміна наповнювача води, а також повний пансіон для вихованця на своїй територію, крім цього, можна включити в послугу покупку корму, вигулювання, дресуру і контроль за самопочуттям тварини.

догляд за тваринами

Якщо ви барвисто розпишете господарям, як після ваших занять перетвориться їх вихованець, їм точно буде цікаво побачити, як їх улюбленець навчився виконувати команду «принеси тапочки» або «лежати». І тоді ваш професіоналізм буде оцінюватися в непоганому фінансовому еквіваленті.

Однак послуга по догляду за тваринами може поширюватись на абсолютно різних вихованців, будь то черепахи, кішки, собаки, рибки або хом’ячки. Залежно від виду тварини будуть відрізнятися і пропоновані вами послуги.

Але, звичайно, даний вид бізнесу підійде тільки для тих людей, які люблять тварин, вміють про них піклуватися і готові терпіти незручності заради братів наших менших.