бизнес с нуля

Бізнес «з нуля» і «без стартового капіталу»

Без вкладень почати сові справа просто неможливо. Відомий закон збереження енергії говорить: «енергія нізвідки не з’являється і нікуди не зникає, вона лише переходить з одного стану в інший». А це означає, що з повного нуля нічого взагалі з’явитися не може. Ну не можете ж ви народитися і відразу відкрити бізнес? Вас потрібно ростити, годувати, гарувати в вас сили, час і гроші. На момент народження у вас немає знань, сил і досвіду, а догляд за вами – це величезні витрати точки зору бізнесу.

Так сам бізнес подібний до маленькій дитині, якого треба опікуватися, оберігати і постійно вкладати в нього, не розраховуючи на віддачу і подяку. Зазвичай люди починають свою справу в 30-35 років, і то і старше, коли вже мають достатній досвід і забезпечені всім необхідним для нормального життя, тобто мають великі внутрішні ресурси, ніж в юності. Тому не можна сказати, що в такому віці людина відкрила бізнес з «нуля».

Відкриття ж бізнесу без стартового капіталу або з мінімальними внесками цілком можливо. Вважається, що можна говорити про відкриття бізнесу без стартового капіталу, коли величина вкладень не перевищує еквівалента 1000 доларів. Зазвичай саме стільки витрачатися на рекламу, проїзд і зв’язок – ці витрати є невід’ємною частиною витрат на початок своєї справи. Рідше ця сума йде на покупку перших товарів для перепродажу, оренду офісу або спеціальний інструмент.

Підсумуємо: дійсно можна сказати, що бізнес «з нуля» відкрити неможливо. У будь-якому випадку знадобляться ресурси: відповідний вік, досвід, зв’язки, знання, мінімальні кошти.

Однак такі перешкоди точно не стануть на заваді у справжнього переможця. Навіть якщо ви у себе вдома зібрали людей на добре продуманий і організований перегляд цікавого фільму, посадивши їх на затишні дивани, крісла і пуфи, то таким способом за кілька сеансів ви можете заробити свою першу тисячу за короткий термін, не ризикуючи великими грошима. Природно, заробіток можливий, якщо ви організували у себе вдома перегляд кіно з метою отримання прибутку, а не просто щоб приємно поспілкуватися з друзями.

Якщо ви тільки починаєте свою справу, ніколи не поспішайте відразу вкладати в нього великі гроші, особливо залучені з боку.

Головне правило бізнесу говорить: краще рухатися від простого до складного. Адже якщо не розім’ятися перед великим навантаженням, як спортсмен в залі, можна надірватися, взявшись за надто складний проект.