бизнес в сфере услуг

Бізнес в сфері послуг

Якщо йдеться про бізнес без стартового капіталу, то перш за все мається на увазі надання якихось послуг. Тому що на покупку товару і його продаж потрібні чималі кошти. Звичайно, можна брати товар «під реалізацію», але цей спосіб продажів на етапі старту таїть в собі масу підводних каменів.

Для прикладу порівняємо бізнес «товарів» і «послуг». Бізнес на продаж або виробництво товарів відкрити без початкового капіталу неможливо в принципі, а ось надавати послуги можна і без особливої ​​підготовки і вкладень. Тому відкривати бізнес без стартового капіталу просто вигідно, адже бізнес – це, з одного боку великі можливості, а з іншого – великі ризики. Але якщо ці ризики розумно звести до мінімуму, тоді ми отримаємо тільки перший пункт – великі можливості.

Не намагайтеся відразу зробити все ідеально. Замість цього дійте за принципом поступового поліпшення – вчіться на власних помилках, але відразу виправляйте їх. Це знизить ваші часові та фінансові витрати.

Спочатку виявите свої сильні сторони (можна попросити про це рідних або друзів, якщо у вас погано з самооцінкою), визначитеся зі сферою бізнесу, а потім заявіть про себе за допомогою реклами та особистих контактів. Якщо ви вирішили надавати послуги в області приватного викладання (репетиторство), тоді потрібно надрукувати багато оголошень і розклеїти їх поблизу навчальних закладів, де навчають предмету, який ви збираєтеся викладати.

Якщо ви зробите все розумно і не полінуйтеся, у вас є всі шанси швидко напрацювати клієнтську базу, а значить, практично нічим не ризикуючи, вже через місяць заробити свої перші гроші.