как заработать на криптовалюте

4 способи заробити на криптовалютах

На криптовалюті цілком реально заробити більше 2000 доларів на місяць, займаючись різною діяльністю в цій сфері. Тому зараз ми з вами розглянемо 4 варіанти заробітку на криптовалютах.

Займаючись криптовалютами з 2015 року, я виділив для себе 4 основні способи заробітку на криптовалюті більш-менш істотних грошей. Якщо ви справді захоплені цією справою, то можна отримувати солідні прибутки.

Отже, 4 способи отримати крипту.

1. Купівля або Airdrop. Це найпоширеніший спосіб.

В цьому випадку, найімовірніше, ви зайшли в крипту з метою швидко заробити. Тобто. ви купуєте зараз умовно по 50000$ і чекаєте поки вона виросте до 100000$. Це проста математика, яку всі сподіваються.

Але не тут-то було, більшість користувачів йдуть потім на біржі і починають грати в вовка з з Уолл-стріт, і з накопичень умовних 50000 $ у них залишається, наприклад 15000 $, тому що вони їх спустили на всякі токени, волатильності і т.д.

Тому найкраще просто купити та чекати, щоб зменшити ризики.

Airdrop. Є ще варіант отримати монети безкоштовно беручи участь у різних airdrop. Дуже багато проектів роздають свої монети безкоштовно чи практично безкоштовно. Збираєте ці монети, чекаєте на прийнятну ціну для вас і продаєте. Якщо ви займатиметеся цим професійно, то ви щотижня зможете брати участь у airdrop і розумітимете, коли продавати, що продавати чи може треба щось докупити. У будь-якому випадку це дуже хороша точка для старту.

2. Продаж товарів та послуг. Якщо ви підприємець і продаєте якісь товари чи послуги, ви можете продавати їх за крипту. Ви віддаєте свій сервіс або товар і отримуєте крипту, далі чекаєте на вдалий момент для її продажу як у пункті 1.

3. Майнінг. Модель теж досить проста, ви купуєте залізо, підключаєте його до мережі, правильно налаштовуєте, підключаєтеся до інтернету, підключаєтеся до пулу або самостійно майніть. Далі використовуєте різні стратегії або відразу продаєте монети, щоб покрити витрати, або ви нічого не продаєте, а витрачаєте фіатну валюту, а монети залишаєте, щоб продати дорожче.

4. Підприємництво у сфері криптовалют. Найбільші гроші заробляються у цьому напрямі. Замість того, щоб бути учасником готової екосистеми, ви стаєте тим, хто створює нові товари. Наприклад: створити біржу, додаток та інші сервіси у розвиток екосистеми.

У такий спосіб можна заробити найбільше, тому що ви створюєте бізнес, допомагаєте людям вирішити проблему, за яку вони вам і платять.